2013/03/01

Wyzwanie 2 - "Na przekór zimie" - głosowanie

I stało się, luty się skończył, więc zgodnie z terminarzem przystępujemy do kolejnego głosowania :). Tym razem zgłoszonych prac jest więcej (ta tendencja mi się bardzo podoba, więc proszę o jej utrzymanie :>), a i Wasza inwencja mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła :) Bardzo Wam dziękuję za tak liczny udział w wyzwaniu i już zapraszam na kolejne, które ogłoszę na dniach oraz na wyzwania i Candy, które teraz odbywają się w Skarbnicy Pomysłów.
Wasze prace są piękne i wiosenne - i patrzcie, u mnie za oknem już widać wiosnę, słychać ćwierkające ptaki, powietrze jest już takie wiosenne :) Widzicie, jak ładnie udało się przywołać wiosnę :)? A jak u Was, widać wiosnę :)?
Z kolei moja praca, już pozakonkursowa: czyli sutaszowy wisior w głębokich zieleniach :) który roboczo nazwałam Alien's Blood. Pracuję nad kolczykami do niego, ale chyba trzeba będzie na nie trochę poczekać ;)
Zatem - zasady głosowania:
1. Głosowanie jest jawne, w komentarzu.
2. Można zagłosować tylko raz, na jedną pracę. Jak się ktoś pomyli i zagłosuje na dwie/dwa razy, będzie liczony tylko pierwszy głos (chronologicznie).
3. Oczywiście, możecie na swoich blogach informować o głosowaniu i zachęcać do głosowania na swoje prace, ale może z tym zachęcaniem zachowajmy pewien umiar ;)
4. Głosowanie trwa od dziś (1.03) do 7.03 do północy. Wyniki ogłoszę 8.03.

Galeria prac

AGR1

Margeritka_gg

Modrak

Mika

Matka (p)Olka

PIETRUSZKA GardenHandMade

Mrumru

Zyta Kolorynietoperza

Joanna Perfecka

Diana

Daga Cholewa-Lewandowska


Karto-Flana

Terenia

Monia Fioletowa


2013/02/26

Wyzwaniowo na trzy

Dziś na szybko trzy (!) prace na różne wyzwania :)  (Tak, ostatnio się zaktywizowałam, a i tak mam spore zaległości w pokazywaniu tego, co robię, przykładowo sutasze czekają na swoją kolejkę :>) 
***
Uwielbiam koraliki. Plątanie takich sznureczków zajmuje dużo czasu, ale zazwyczaj spędzam go na jakimś spotkaniu towarzyskim i miłej rozmowie - a moja rodzina i znajomi wiedzą, że cierpię na syndrom niespokojnych rak ;)
Ten komplet chciałabym zgłosić na koralikowe wyzwanie w Craft Artwork - bo to naprawdę wesołe, magiczne koraliki. 
***
Ta kartka została zrobiona na wyzwanie kolorystyczne w Diabelskim Młynie. Jednocześnie wskazuje tematykę, która mnie teraz zajmuje po tym, jak skończyłam robić wszystkie zaproszenia ;)***
Te zaś są zrobione na wyzwanie letnie w Skarbnicy Pomysłów, na które niniejszym serdecznie zapraszam :)2013/02/25

Little wonders

Projekt zaproszeniowy już na ukończeniu (czyli, jeszcze tylko dwa (!) do dokończenia!) więc głowę mam już pełną kolejnych pomysłów - ale nie tylko kartowych :) 

Już od dawna chciałam zmierzyć się z innymi formami scrapowymi niż kartki i znalazła się ku temu okazja. Pomysł przyszedł i tylko czekał na realizację.  Więc jest, zrobiony na moich ukochanych papierach  7dots. 


Pewną też inspiracją była dla mnie praca Tusi, którą można zliftować w ramach lutowego wyzwania na blogu ScrapkiPL.
Chciałabym tez ją zgłosić do wyzwania na blogu Scrapki-wyzwaniowo - Wyzwanie #59 Definicja. Moim słowem-kluczem jest miłość.
A oto kilka detali:2013/02/24

Zakochana kobieta z książką

Dziś uwiłam koleją miniaturkę w klimatach miłosno-zakochanych :) i zgłaszam je też na Walentynkowe wyzwanie Sklepu Ewa. Wytyczną był temat miłosny, jak to na Walentynki :) oraz całkowity zakaz koloru czerwonego. Kartka więc jest różowo-biała :)

***
Przyszedł czas na kolejne sprawozdanie dla Tafcika w cyklu wyzwaniowym "Być kobietą, być kobietą" :). Tym razie zadanie było inne od poprzednich: wcześniej dbałyśmy o ciało, teraz czas na ducha. Trzeba było wygospodarować trochę czasu na lekturę. Nie było to proste - i nawet nie dlatego, że dom, że dzieci, że mąż. Jak się zapewne już zorientowałyście  biorę udział w pewnym projekcie ;), a on w początkowej fazie (która nie mam pojęcia ile będzie trwała:>) jest bardzo wymagający :)
Nie mniej znalazłam trochę czasu na lekturę... głownie w miejscu, gdzie moje dzieci nie mogły mnie dopaść ;). Czytam właśnie kolejny cykl felietonów Jeremy'ego Clarksona "Wytrącony z równowagi". Clarksona uwielbiam zarówno w odsłonie telewizyjnej (Top Gear to zdecydowanie jeden z moich ulubionych programów), jak i książkowej  Od lat pisze on cotygodniowe felietony, które następnie co jakiś czas są wydawane w formie książkowej  W nich pisze o samochodach, ale są one tylko przyczynkiem do obserwacji socjologicznych, politycznych, a wszystko jest okraszone  humorem - czasem dość dosadnym. Cenię Clarksona za jego bezkompromisowość i polityczną niepoprawność - nie waha się nazwać rzeczy i zjawiska po imieniu. A co gorsza, bardzo często ma rację.


***
Na koniec przypominam o trwającym wyzwaniu "Na przekór zimie" i bardzo dziękuję Wszystkim, którzy zgłosili juz swoje prace :)
Zapraszam też na Candy w Skarbnicy Pomysłów :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...