2013/04/06

Koralikowo

Mam dylemat ;) Ale zacznę od początku. Mój Małżon, który bardzo mnie wspiera w moich rękodzielniczych poczynaniach początkowo do scrapbooku przekonania nie miał. Kręcił nosem, jak zrobiłam pierwsze zakupy, ale... ale z czasem wsiąkł to także. Nie, sam nie robi niczego z braku czasu, ale uwielbia papiery. Jak pisałam, w ciągu tygodnia jest w pracy kilkaset kilometrów od domu, ale w tam w okolicy ma... kilka sklepów scrapowych stacjonarnych. I bardzo często przywozi mi różne papiery i inne przydasie. Wybiera takie, jakie mu się podobają, ale tu, na szczęście  gust mamy identyczny ;) (nawet nie wiecie, jakie to było ułatwienie gdy urządzaliśmy mieszkanie:>!). Sklepy te mają w asortymencie papiery, których nie widziałam w żadnym stacjonarnym sklepie, często są to pojedyncze sztuki, na dodatek nie opisane - nie mam pojęcia więc jaka to kolekcja, jaki producent. Albo są to fragmenty kolekcji, które wg informacji ze stron producentów są już niedostępne, takie jak np. So Sophie MME.
Dylemat polega na tym, że choć te papiery bardzo mi się podobają, to szkoda mi z nimi pracować. Bo jak je wykorzystam, drugiego egzemplarza mogę już nie dostać. 

A :) i dziękuję za wsparcie - egzamin zdany, kolejna rzecz już za mną. Czas zabrać się za pisanie mgr ;)

***

Na dziś tylko kilka zwyklaczków ;)

Agat żółty fasetowany
Koral i lawa wulkaniczna
Howlity
Lawa wulkaniczna, biały koral i kwasowany agat
Komplet z pomarańczowej chryzokoli
Koral 

2013/04/04

Wyzwanie - Męskie sprawy - głosowanie

Temat męski okazał się tematem ciężkim ;) i to dosłownie, bo zakrólowały nam pojazdy i to część bardzo konkretnej wagi ;)
Ale aby nie przedłużać, przystąpmy do głosowania na prace :) Warto zajrzeń na blogi podlinkowane przy każdej pracy, aby zobaczyć więcej zdjęć każdej z prac :)

Zasady Głosowania

1. Głosowanie jest jawne, w komentarzu.
2. Można zagłosować tylko raz, na jedną pracę. Jak się ktoś pomyli i zagłosuje na dwie/dwa razy, będzie liczony tylko pierwszy głos (chronologicznie).
3. Oczywiście, możecie na swoich blogach informować o głosowaniu i zachęcać do głosowania na swoje prace, ale może z tym zachęcaniem zachowajmy pewien umiar ;)
4. Głosowanie trwa od dziś (4.04) do 9.04 do północy. Wyniki ogłoszę 10.04.

Zgłoszone prace:

El - kartkomaniaczki
I jeszcze raz El.

Zapraszam do głosowania :)

Turkus z fioletem

Jutro mam egzamin, wczoraj wieczorem zaczęłam się uczyć, a co teraz robię? ;) No właśnie.
Więc tylko na szybko pokażę wisior, który zrobiłam ostatnio w prezencie urodzinowym  i znikam. Turkusy i fioletowe marmurowe koraliki. Jest spory :) i bardzo się podobał Jubilatce.
Kartkę zrobioną do niego pokaże później, jest w innej kolorystyce (tak, wiem, powinny być razem, ale chciałam poflirtować z określonymi papierami ;))
Życzcie mi połamania języka jutro (egzamin ustny:>) :)