2013/06/22

Oko

Tym razem zmieniam klimat - zamiast słodkich kartek będzie art journal. Inspiracją jest wyzwanie w Craftowym Ogródku, a tematem - oko. 


Małzon mi się z niego obśmiał, że te motylki nie pasują... ale nie są przypadkowe :>  bo przecież wobec owej ciemności jesteśmy jako te motyle...;)


2013/06/19

Imieninowo

Ja poproszę o więcej czasu na wszystko :). Po egzaminach łudziłam się, że będę miała trochę luzu, ale gdzie tam :) 
Dzieciaki mają coraz więcej energii, latają jak opętane i nie można ich z oczu spuścić. Zrobiłam to dosłownie na chwilę i co? Młodszy pożywił się trawą i korą z ogródka.
 Ja mam więcej pomysłów, niż mogę zrealizować. Po co się śpi :)? Taka strata czasu! ;)
W sumie też nie nadążam z pokazywaniem ostatnio zrobionych kartek, art journali i innych drobiazgów.  Nie mogę się też doczekać, kiedy dotrą zamówione wykrojniki Spellbinders :D
No nic, zatem kolejna, tym razem imieninowa: 2013/06/17

Znów dla taty

Jak mówiłam, tatowych tematów się nie uniknie :D. Kolejna karteczka z tej serii, teą na papierach UHK Gallery z niewielką domieszką Magicznej Kartki ;)


Zgłaszam ją także na wyzwanie w Diabelskim Młynie :)
i na wyzwanie Stempell&Kartoon 

2013/06/16

Dla Taty

Na blogach już zdecydowanie widać, że zbliża się Dzień Taty. Przed tym tematem nie dało się uciec, a zresztą ostatnio tez bawią męskie tematy, motoryzacja, więc z przyjemnością zrobiłam taką oto karteczkę (i to nie jest ostatnie słowo w tej tematyce;) )

Kartkę chciałabym zgłosić na wyzwanie w Diabelskim Młynie :)