2013/07/19

(nad)Morskich opowieści ciąg dalszy

Ten scrap jest bardziej tradycyjny, bez malowania i dużej ilości (jak na mnie ;)) mediów, choć troszkę tez tam ich dodałam. 
Morskich opowieści z poprzednich wakacji ciąg dalszy.
Zrobiony jest na wyzwanie lipcowe Scrapujących Polek, więc - miał być pojazd (jest zamgiełkowany zielony samochód) i kolory: biały, czerwony i granatowy. Są też muszelki płaskie i naturalne oraz efekt wycinania moim nowym wykrojnikiem :)
Tylko z takimi przestrzennymi scrapami mam problem - jak to przechowywać? dotychczasowe, bardziej płaskie po prostu wsadzałam do albumu, a te? nie zrobi im za dobrze przechowywanie w albumie...***

Zapraszam tez na candy do Magicznej Kartki! 


2013/07/17

Błękitno, zielono i żółto

Paskudne choróbsko ścięło mnie z nóg w poniedziałek (coś grypopodobnego + migrena - jak miałam szczęście nie wiedzieć, co to migrena, to już wiem), więc ostatnie dni byłam nie do życia. Szczęśliwie dziadkowie poratowali pomocą, więc dzieci nie odczuły specjalnie, choć straszy, jak tylko pojawiałam się z ciemniej jaskini dopytywał "Mamo, ale już nie boli Cię głowa?"
Od dwóch dni praktycznie nie byłam w stanie jeść i jestem bez kawy (zaraz zaraz, może te dreszcze to nie gorączka, ale zespół odstawienny ;))
Nie mniej obowiązki zawodowe zmusiły mnie do powrotu do świata żywych.
Kartkę, która pokaże zrobiłam jakiś czas temu, na wyzwanie z paletą w Skarbnicy Pomysłów (na które zapraszam:>)

2013/07/14

(Nad)Morskie opowieści

Kiedy rum zaszumi w głowie, cały świat nabiera treści...
;)
Chwilowo odpoczywam od kartek :) Między innymi tak - eksperymentuję z większymi formami. Tym razem nadmorskie opowieści z moim starszym łobuziakiem w roli głównej. 

 (zdjęcie z lampą)

Kilka zbliżeń na szczegóły: perełki w płynie i tekturka.

Kwiatki i perełki, sztuczne, rzecz jasna ;) oraz piasek i muszelki (osobiście nazbierane :>)

Koronka i metalowe kulki

No jak morze, nie mogło zabraknąć żaglowca :)


Zgłaszam tę pracę na wyzwanie 7Dots - "Nature objects" - tutaj są to muszelki i piasek.