2013/11/23

W ram(k)ach świąt...

Ta ramka I-kropkowa od razu bardzo mi się spodobała :) 
Pomysł na nią jest dość prosty - trzeba pozwolić jej mówić :)
Kartka została zrobiona z papierów AltairArt i Galerii Papieru. Zrobiona jest na bazie z papieru kraftowego. A w domu jak w szpitalu - chora już dwójka dzieci. Heh....Ale młodszy skrzat już czuje się lepiej. Tylko wychudł straszliwie przez 2 dni gorączki :(

2013/11/21

Choinkowo

Do świat jeszcze trochę czasu, bo wszak to nadal listopad, ale od tematów świątecznych na kartkach (i nie tylko) uciec się nie da ;)
Ta kartka była pierwszym podejściem do nowego wykrojnika - warstwowej choinki. Zrobiona została z papierów AltairArt "Anaconda" i "Red Skies Disappear" z kolekcji "Hoist the colours!", które całkiem fajnie komponują się z papierami Latarni Morskiej. 
Ta warstwowa choinka zresztą ostatnio mnie prześladuje, ale to pokażę później ;)


2013/11/19

Boże Narodzenie w stylu vintage

Chciałam napisać, że wracam do świątecznych tematów, ale w zasadzie nie porzuciłam ich ani na chwilę. Zasypana jestem świątecznymi kartkami, nie mam dosłownie czasu na inne rzeczy. na robienie zdjęć kartkom także.
Kartka ta została zrobiona na Świąteczne wyzwanie w AltairArt, na które też serdecznie zapraszam!

2013/11/17

Zaproszenie

Ta kartka jest zupełnie inna niż te, które robiłam dotąd. Ale wytyczne były bardzo konkretne: kolory: biel, czerń i srebro, styl prosty, przestrzenny. Więc kartka jest zrobiona z papieru wizytówkowego embosowanego w kropki, czarny to "Black Planet" z kolekcji Hoist the colours!. Tekturkowe napisy i para są scrapińcowe.

Miłej niedzieli!