2014/02/06

Cięcie przedpremierowe

 Nie mogłam się powstrzymać ;) Te nowe papierki AltairArt aż proszą się o pocięcie: własnie teraz, kiedy wszystkich ogarnia romantyczny nastrój :D Są lekkie, słodkie, kwiatowe i serduszkowe. I w kropki. Rąbek tajemnicy został uchylony na facebooku, gdzie kilka z nich można zobaczyć już w całości. 
Kartka jest mediowo oszczędna - tylko potuszowałam na fioletowo krawędzie papieru. 
Idę ciąć dalej :)2014/02/05

Love gives us a fairytale

Powracam do tematów mediowych :) Tym razem kartka walentynkowa, ale w nietypowej kolorystyce. Zrobiłam ją z papierów AltairArt z kolekcji Snakeskin mocno potuszowanych i pomgiełkowanych. Podobnie pobarwiłam różę z masy papierowej, kwiaty też są tuszowane. 
Koronka jest dostana z zasobów mojej babci - która bardzo lubi moje prace i bardzo mnie wspiera w tym co robię :)


Kartkę zgłaszam na wyzwanie z miłością w I Kropce :)
I na Anything goesThrough The Craft Room Door:)

2014/02/04

Projekt wagi cieżkiej

Jakiś czas temu pisałam, że moja kartka została wyróżniona w wyzwaniu na blogu Projektu Wagi Ciężkiej.  Z tej okazji zostałam zaproszona, aby jako Gościnna Projektantka zrobić jedną z prac inspiracyjnych na kolejne wyzwanie (na które serdecznie zapraszam!). Jego tematem jest 
To moja praca: bransoletka z lawy wulkanicznej z sutaszową zawieszką, zapakowana w ozdobne pudełeczko. 
Zawieszkę uszyłam sama - dawno niczego nie robiłam i jestem przerażona, jak mi palce zdrewniały ;) jak nic, trzeba wrócić do szycia :) tylko kiedy, kiedy :D? (jak żyć, panie premierze, jak żyć, kiedy tak czasu nie ma :>?)2014/02/02

Zakochany Holmes

Kto by się spodziewał ;) Holmes się zakochał ;)***
kartka ta jest inspiracją w trwającym do końca lutego wyzwaniu "Miłość, namiętność" w Skarbnicy Pomysłów, na które serdecznie zapraszam :)