2014/03/01

Naprawdę jaka jesteś....

Ostatnio mnie, z różnych przyczyn, naszło na kobiece kartki. Ta powstała jako praca inspiracyjna na wyzwanie w AltairArt "Naprawdę jaka jesteś..."
Zrobiłam ją z papierów AltairArt z kolekcji SnakeSkin, są potuszowane i pomaskowane. 
Kwiatki własnołapnie poczynione :)Ostatnio mój Małż, który jest wielkim fanem mediów, sprezentował mi zestaw masek :), które testowałam na tej kartce:) 


Kartkę zgłaszam na wyzwanie w Scrapowym Pasie Startowym


2014/02/26

Wielkanocny koszyczek

Ja wiem, że do Wielkanocy jeszcze trochę, ale skoro przyszedł mi taki pomysł do głowy, to nie mogłam go nie zrealizować ;). Oczywiście - na fali dyskusji, które się ostatnio przetoczyły przez facebookową cześć świata scrapowego  - nie mogę być pewna, czy już gdzieś takiego koszyczka nie wdziałam i go zwyczajnie nie zgapiłam, nawet nieświadomie ;)
Całkiem miło mi się go wyplatało. Zrobiłam go z papierów AltairArt  - jest tu ich cały przegląd ;). Koszyczek jest wypleciony z papieru z kolekcji SnakeSkin, tło, to delikatny zielony papier z kolekcji Falling Stars. Jajka to intensywne barwy z kolekcji Hoist the colours! i Night&Day. Kwiatki są własnołapnie poczynione, te ciemniejsze to też papier ze SnakeSkin. Oczywiście, koszyczek został potuszowany. Motylek jest z UHK.
Trochę pracy przy nim było, ale przecież lubimy tę robotę, prawda :)?

Koszyczek zgłaszam na wyzwanie ćwiekowe Kartkowego ABC 

2014/02/25

Karteczka

Zbliża się już wiosna, zdecydowanie. Po przeszło tygodniu gremialnego chorowania wyszliśmy na dwór i zmiana aury jest zdecydowana. jeszcze wiatr chłodny, ale w słońcu już jest naprawdę przyjemnie. 
Tę kartkę zrobiłam z kolei wieczorem. Trochę tuszowania, perełek w płynie, kostek dystansowych i papiery AltairArt z kolekcji SnakeSkin :)
Kartkę zgłaszam na wyzwanie Sketch #93 na Cardabilities