2014/03/07

Kartka zaległa

Tę kartkę zrobiłam jakiś czas temu, na lutowe wyzwanie Scrapujących Polek. Tam ją zamieściłam, ale o niej tutaj zapomniałam :)
Nic nie zgubiło się jednak, a z kartki jestem całkiem zadowolona, więc zdecydowałam ją pokazać:)
Jest taka jak lubię - tuszowania, przedarcia, koronki :)

2014/03/06

różowa

Dobrze, wracam do siebie. jakoś styl C&C choć fajny, nie jest mój. Więc znów przedarcia, tuszowania i dużo dodatków. Kartkę zrobiłam z papierów z najnowszej kolekcje AltairArt "Mother Love". trochę potarmosiłam, poruszowałam, dodałam kwiatki, tekturki... i jest taka sobie kartka:) 

2014/03/05

Clean &Simple

Bardzo dziękuję za miłe słowa pod poprzednia notką. Naprawdę, jest mi bardzo miło i aż głupio, bo sama nie oceniam swoich talentów plastycznych zbyt wysoko, a na dodatek nie rysowałam wiele lat, więc bardzo wyszłam z wprawy. Ale dziękuje - mam pomysł na kolejną rysowaną kartkę, mam nadzieję, że się spodoba :)
A teraz zupełna zmiana stylu, ale na krótko ;) W Skarbnicy Pomysłów jest teraz wyzwanie w stylu Clean&Simple. Zdecydowanie nie jest to mój styl :D i robią te kartki namęczyłam się, bo jak tu nie potarmosić, niepotuszować, nie dodać kwiatków, koronek i wstążeczek?
W roli głównej papiery AltairArt z kolekcji Mother Love.
Jak mi wyszło? jest Clean&Simple? :)


2014/03/04

Tancerka

Z ogromną przyjemnością chciałabym zaprosić Was na taneczne wyzwanie Projektu Wagi Ciężkiej, w którym jestem gościnną projektantką.
W mojej pracy postanowiłam nawiązać do swoich doświadczeń z młodości ;) czyli do tańca irlandzkiego. Z braku gotowych grafik tancerkę narysowałam i następnie pokolorowałam kredkami akwarelowymi - czego wcześniej nigdy nie robiłam :)
Mam nadzieję, że wyszło ok :)

Kartkę zgłaszam na kobiece wyzwanie w ScrapCafe (z którego pochodzi wykrojnik).

Zgłaszam kartkę na wyzwanie w Świecie Artysty