2014/11/07

Baloniki

Ponownie kartka w niemoim stylu ;) tym razem zrobiona na wyzwanie z motywem balonu w Skarbnicy Pomysłów. 
Kartkę zrobiłam z papierów z kolekcji Night and day - Fish EyeStars/Lava i Passion z dodatkiem kolekcji SnakeSkin pasek zielony oraz Falling Stars - Lost in space, który potuszowałam przez maskę. Dodałam wstążkę, peonię oraz napis w wykrojnika Rosy Owl "Sto lat".


Kartkę zgłaszam na wyzwanie w Pracowni Rękodzieła Szok Wyzwanie #12 "Energetyczny koktajl"

2014/11/03

First time

W Skarbnicy Pomysłów własnie ruszyło kolejne wyzwanie - tym razem trzeba się zmierzyć ze scrapową formą, której się jeszcze nie próbowało. Po jakimś czasie scrapowania każdy ma swoje formy, które lubi i robi często i takie, których nie próbował. Nie próbowałam wielu rzeczy (pewnie jeszcze spróbuję), więc zastanawiałam się, co mam wybrać. Myślałam o exploding boxie, ale chwilowo nie miałam okazji, na którą chciałabym go zrobić. 
Okazało się, że nigdy nie robiłam taga jako osobnej formy. Jako element występował w moich pracach nie raz, ale ten tag jest pierwszym, jakiego zrobiłam. Użyłam papierów AltairArt z najnowszej kolekcji "Night&Day" - Espresso/Crème brûlée, Dodatkowo użyłam gessamaskimgiełek, Inki gold oraz tekturek I kropka i Eko-Deco. Kwiaty to duże róże kolorze ceglastym i brzoskwiniowym pobarwione mgiełkami.
Wyzwanie listopadowe w Skarbnicy Pomysłów - forma, którą robię pierwszy raz
I submit this piece to TTCRD Anything Goes Oct 27th - Nov3rd and R#200 ~ Tags and Tickets at Crafts 4 Eternity.
Pracę zgłaszam  na mediowe wyzwanie w CraftBar.