2015/05/06

Niebieska komunia

Niebieskości komunijne mnie lubią ;)
Dziś dwie kartki na szybko - bo przez Papiorzanym Combrem jestem bardzo zajęta ;).
Pierwsza to delikatna kartka zrobiona z najnowszych papierów AltairArt z kolekcji Body&Soul (papier 05/06), z dodatkiem róż i pięknej tekturki komunijnej z Crafty Moly. Motylek pochodzi z paska z dodatkami z tej samej kolekcji. 
I submit this card to Challenge #182 at WordArt Wednesday 
***
Druga to wzór wcześniejszy, ale tym razem z pudełkiem. W roli głównej Celebration z UHK Gallery - Luty w połączeniu z Fish eye z AltairArt. Do tego hostia, kwiaty - i wystarczy :)


2015/05/05

DT Scrap'n'skill: inspiracja cytatem

Na blogu Scrap'n'skill trwa wyzwanie z cytatem - dla przypomnienia: trzeba stworzyć pracę w formie dowolnej inspirowaną wybranym przez siebie cytatem, z użyciem co najmniej 2 mediów i ćwieka lub nitu. W pracy cytat powinien się znaleźć. 
Mam ogromną przyjemność rozpocząć cykl inspiracji przypominających, które będą zamieszczane na blogu w trakcie trwania wyzwania. 
 Jest ćwiek. Wilk to rewelacyjna tekturka z CraftyMoly.


I submit this arjournal to Things with Wings Challenge at Crafty Boots Chalklenges - there are a lot of moths and butterflies here on the page. And subit this artjournal to R#224 ~ Inspired by Nature at Crafts 4 Eternity.

2015/05/04

DT Just Tag it!: deszcz

Just tag it! zaprasza na kolejne wyzwanie - tym razem tematem jest - deszcz.
Oto moja interpretacja.
Bazą są mocno pomediowane papiery AltairArt (papier Fish eye z kolekcji Night&Day), pokryte gessem przez maskę. Do tego róża i tekturki SnipArt.
I submit this card to Anything But Square Polkadoodles challenge.

2015/05/03

DT AltairArt: PasteLOVE

AltairArt zaprasza na kolejne wyzwanie - tym razem tematem jest pasteLOVE - czyli praca w pastelowych kolorach o temacie miłosnym.
To moja propozycja - kartka dla mamy zrobiona z najnowszych papierów AltairArt z kolekcji Body&Soul. Użyłam papier 01/02 w połączeniu z kontrastującą zielenią listków (papier Jungle z kolekcji Night&Day) i brązem (papier  espresso z kolekcji Night&Day).
Motylek został wycięty z paska z dodatkami z kolekcji Body&Soul. Dodałam różę vintage, pręciki,  ramkę z Masy MS i zawijaskowe tekturki SnipArt. 

Wyzwanie w AltairArtSą jeszcze perełki

I submit this card to CMC#68 Pearls and Swirls/ Перли и завъртулки Challenge and Challenge #181 at WordArt Wednesday ant to Photo inspiration challenge at Really Reasonable Ribbon.