2015/05/16

Make&Take w Krakowie - kartka vintage

 Ci, którzy dziś są w Krakowie, na Krakowskiej Wiośnie Craftowej mają okazję zobaczyć tę kartkę na żywo - mam nadzieję, że się spodoba :)
Przygotowałam ją jako przykładową pracę na Make&Take, które jest zorganizowane przez Skarbnicę Pomysłów i AltairArt :) - tematem jest ozdabianie tekturek, które widać na załączonych zdjęciach. 
Kartka powstała z papierów AltairArt ze starej kolekcji SnakeSkin, która świetnie nadaje się do takich właśnie vintage'owych prac. 
2015/05/15

Dla Mamy

Zrobiłam kartkę, według mapki MojoMonday... i co się okazało? Że mapka nieaktualna :P
Ale kartka już jest i nawet jestem całkiem z niej zadowolona. 
Wzięłam na warsztat nowe papiery AltairArt z kolekcji Holy Mountains - papier 07/08, deseczki i motylki z kolekcji Foggy Dew oraz papier Espresso z Kolekcji Night&Day

I submit this card to Challenge #258: Happy Mother's Day/Really Girly!! and to "Wings" challenge at Craft for the craic
***
Kogo jutro będę mogła spotkać na Krakowskiej Wiośnie Craftowej :)?

2015/05/14

Kartka dla Mamy

Dalej mediuję z maskami Agaterii - są fantastyczne :)
podstawą są ponownie papiery AltairArt - tym razie z kolekcji Foggy Dew - papier Wild geese skontrastowany z papierem Espresso z kolekcji Night&Day. Listki wycięłam z papieru Jungle z kolekcji Night&Day, który świetnie nadaje się do tego celu. 
Serwetka to fantastyczny listkowy wykrojnik z CraftPassion (Także dostępny w Skarbnicy Pomysłów). 


2015/05/13

Kartka dla Mamy

Wiedziona impulsem postanowiłam zmienić wystrój bloga - jest jasno i inaczej niż poprzednio. Mam nadzieję, że będzie się Wam podobać - ja jestem zadowolona :)

Miałam ochotę nieco pochlapać, pomediować... zwłaszcza z nowymi maskami z Agaterii, które są dostępne w Skarbnicy Pomysłów. Jako baza nowe i starsze papiery AltairArt - róże z kolekcji Body&Soul oraz brąz z kolekcji Night&Day. Listki wycięłam z papieru Jungle z kolekcji Night&Day, który świetnie nadaje się do tego celu. 
Różę pobarwiłam trzema mgiełkami (kolor fioletowy, bordeaux i niebieski), aby uzyskać jagodowy kolor. Do tego koronka, gaza i małe białe różyczkiI submit this card to Cardabilities Sketch Challenge and to City Crafter Challenge Blog Wee 261 ~ Focus on FLOWER(s)  and to Challenge #183 - Word Art Wednesday