2015/07/18

Miętowo

Dla Kartkowego ABC - miętowa przypominajka - jeszcze tylko do 20 lipca można zgłaszać prace na wyzwanie :)
Znów nieco popaciałam mediami po papierze (dobrze mi się ostatnio bawi mediami i papierkami po nocy - to na pewno to górskie powietrze... ;)) - w ruch poszły maski (Agaterii: róże i gałązki), gesso, tusze i mgiełki. Papiery to Loft UHKowy i Scrapberry's. Do tego róże, różyczki i hortensje, serduszka i napis love. Banerki to wykrojnik z Marianne Design, a gałązka to CraftPassion


Materiały ze Skarbnicy Pomysłów

  
 
 
I submit this card to Cardabilities Sketch Challenge

edit:2015/07/17

Mediowa kartka [DT Skarbnica Pomysłów]

Jest już połowa miesiąca, w Skarbnicy Pomysłów czas na wyzwaniowa przypominajkę. Do końca miesiąca trwa wyzwanie z mapką. Moja mediowa kartka zrobiona z papierów Scrapberry's (papier  ScrapBerry's - Floral Embroidery, Melange i ScrapBerry's - Floral Embroidery, French Knot) to dość nieortodoksyjne podejście do mapki ;)
Dodałam róże, serduszka, pręciki i pochlapałam mgiełkami. Mało widać, ale pod kwiatami jest najnowsza serwetka z CraftPassion. 
A oto mapkakartkę zgłaszam na wyzwanie w 123scrapujTy z motylem

2015/07/16

Plutoniczne LO [DT AltairArt]

AltairArt zaprasza na wyzwanie "Pod gwiazdami"
Początkowo miałam inną koncepcję tego LO - udało mi się zrobić całkiem fajne zdjęcie koniunkcji Wenus i Jowisza (o, tutaj do zobaczenia), ale ostatnie zdarzenia spowodowały, że postanowiłam zrobić plutoniczne LO ;). Zdjęcie oczywiście nie moje, tylko zrobione przez sondę New Horizons. Pluton co prawda nie jest gwiazdą, a i jego przynależność do planet wzbudza kontrowersje, ale przecież znajduje się na wygwieżdżonym niebie ;) 
 LO Zrobiłam z papierów z kolekcji Made of Stars - która jest idealna do takich gwiezdnych projektów. LO zgłaszam na wyzwanie w Diabelskim Młynie "Droga Mleczna"
I submit this LO to Sketchabilities #143 Challenge


2015/07/14

Kartka z pudełkiem

Jestem ostatnio w pięknym miejscu, więc znów chce mi się zdjęcia robić - dlatego reaktywowałam mocno pokrytego pajęczynami fotobloga - zapraszam :)
Nie mam za dużo czasu na papierki, mało kartkuję, bo bardziej pochłaniają mnie artjournale, rysowanie, a jak odbiorę zdjęcia, to i project life na bieżąco będę robić :) ale i tak, kilka moich starszych kartek dostało nowe, dopasowane pudełka - to pierwsza z nich:
Pudełko (jest nowe, kartka zrobiona dawniej) zgłaszam na wyzwanie 3D w Beyond Grey. I submit this box (I made it in July, the card is much older) to 3D challenge at Beyond Grey