2015/08/07

Creative Project 365: Z Tobą...

Jak już pisałam przy mojej poprzedniej, lipcowej inspiracji dla Creative Project 365, czasem przyczepi się jakiś cytat i nie chce dać spokoju. Pojawia się obraz... no i z obrazem można już coś zrobić. Tak wychodzi, że mój kreatywny zeszyt do wszystkiego jest mocno art journalowy :)
Było dużo wycinania (skrzydełek), inki gold i kredek akwarelowych - efekt niełatwy do sfotografowania, bo mocno świecący :)

Challenges: kafe scrapo mama - skrzydła/wings

2015/08/06

Creative Project 365: Wycieczki

Creative project 365 zaprasza do wspólnej zabawy :) Tym razem jest to pierwsze wyzwanie - wpis w kreatywnym zeszycie z użyciem naklejek. 
To mój naklejkowy wpis z pamiątkami z wycieczki (bilety z przejazdu kolejką linowo-szynową) i zdjęciami. 


To banerek wyzwania
I detale mojego wpisu:2015/08/05

DT Skarbnica Pomysłów - Kartka vintage

Drewniane motywy są ostatnio modne ;) Tę kartkę zrobiłam z pięknych papierów LemonCraft z kolekcji Dom Róż, które ponownie pojawiły się w Skarbnicy Pomysłów. Dodałam kwiaty - oczywiście róże: białe, palone małe duże oraz vintage. Dodałam tekturki z I kropki oraz motylka z masy papierowej Marthy Stewart.I submit this card to R#237 at Crafts 4 Eternity

2015/08/04

DT JUST TAG IT!: trzy kolory

JUST TAG IT! zaprasza na kolejne wyzwanie - tym razem są to Trzy Kolory. Moim pierwszym skojarzeniem była rewolucja francuska ;), ale drugim był tryptyk. W taki sposób powstała tagowa opowieść w trzech aktach - czerwonym, żółtym i niebieskim. Jako bazy użyłam papierów AltairArt - z kolekcji Night&Day Passion (czerwony) i Lava (żółty) oraz granatowego Andromeda z kolekcji Made of Stars. Dodałam gesso, mgiełki (przez maski Latarni Morskiej: damask i Agaterii: gałązki i serduszka) oraz tekturki ze SnipArt. 
Postaci narysowałam i pomalowałam kredkami akwarelowymi, przykleiłam na kostki dystansowe

2015/08/03

DT Kartkowe ABC: O jak Oliwkowy

Kartkowe ABC zaprasza na kolejne wyzwanie - tym razem jest to O jak Oliwkowy.
Moją kartkę przygotowałam z papieru Studia75 z kolekcji Panna Oliwia (a jakże ;)). 
Kartka wyszła mocno "niemoja", ale jest oliwkowa - a to najważniejsze ;) 
Kartkowe ABC


2015/08/02

DT Skarbnica Pomysłów: Wyzwanie #8: Monochromatycznie

Skarbnica Pomysłów zaprasza na sierpniowe wyzwanie - tym razem jest to praca w formie dowolnej (scrapowa) - monochromatyczna, czyli w odcieniach jednego koloru (dozwolone są dodatki niewielkie czerni i bieli). 
Okładka notesu w odcieniach brązów powstała z papierów AltairArt z kolekcji Night&Day (papier Espresso) połączonych z papierami i naklejkami Prima Marketing z kolekcji Cartographer. Użyłam także maski Agaterii (Gałązka serduszka). Użyłam także tuszu kleju magic
Baner wyzwania

Detale mojej pracy

Challenges/Wyzwania
Scrapki-wyzwaniowo - Typesetting