2015/10/09

CP365: największe powołanie...

Jakiś czas temu internetem przypełzła do mnie piękna grafika z cytatem. Jak się okazało, jest to obraz autorstwa Jamesa Ayersa (którego stronę warto odwiedzić, jak się lubi indiańskie klimaty - facet naprawdę maluje fantastyczne obrazy, ten zatytułowany jest Two Souls, one spirit) przedstawiający parę z plemienia Lakota. 
Sam cytat oczywiście może być internetowym fake'm, ale bardzo mi się spodobał - więc nie mogło go zabraknąć.  Jest dla mnie bardzo inspirujący i poruszający.
Tak powstał wpis w moim kreatywnym zeszycie do prawie wszystkiego - bardzo osobisty i dla mnie magiczny :)
Pozostałe wpisy można zobaczyć pod tym linkiem :)
Zgłaszam na wyzwanie/Challenges2015/10/08

JUST TAG IT: Liściasty tag

JUST TAG IT!: zaprasza na kolejne wyzwanie - tym razem tematem są liście. Mój tag jest bardzo liściasty, w jesiennych kolorach.
Banerek wyzwania
Materiały ze Skarbnicy Pomysłów:Zgłaszam go na wyzwanie w CraftPassion Wyzwanie #11 - Jesień / Challenge #11 - Autumn
Zgłaszam na wyzwanie w scrap-ścinkach bingo: wstążka - ścinki - stempel

2015/10/06

Turkusowo

Kartkowe ABC zaprasza na wyzwanie z kolorem turkusowym jako motywem przewodnim. To moja przypominajka w połowie trwania wyzwania.
Kartka powstała z papierów AltairArt z kolekcji Made of Stars (papier Pulsar/Andromeda). Dodałam LemonCraftowe kwiatki, chryzantemy i różyczki oraz wcinanki wykrojników CraftPassion - serwetka liściasta i gałązka 2I submit this card to
Final Sketch Reveal #132 at Cardabilities
Challenge # 116 - Recipe at Dream Valley Challenges: Lines: patterned paper - pink - stitching real


2015/10/04

Latający tag [DT Skarbnica Pomysłów]

Od tygodnia nie mogę się zdrowotnie pozbierać, co niestety odbija się także na siłach (jest ich podejrzanie niewiele), ale i wenie do jakiejkolwiek (nie tylko papierkowej) pracy. 
Z tym tagiem walczyłam dzień cały, pierwsza wersja była prosta, bez kwiatów... i wcale mi się nie podobała. Dodałam więc warstwy, koronkę, kwiatki... i uznałam, że jest lepiej, choć nadal nie idealnie. Ale ostatnio nic mi się nie podoba ;)
 Ten tag jest przypomnieniem wyzwania, które trwa w Skarbnicy Pomysłów - tematem jest coś, co lata. 

U mnie skrzydlaty jest nie tylko sam tag, ale i samolot, który także jest w stanie latać :D
Jak latanie samolotem i to i niebo gwieździste - z papierów AltairArt z kolekcji Made of Stars - papier Andromeda. Dodałam kwiaty wiśni i róże, pomediowałam przez maski z Agaterii - serduszka i serwetka. Nie mogło zabraknąć tekturek ze SnipArt. I submit this tag to Gold or Silver Challenge at Crafty Boots Challenges (the plane is silver)