2016/01/02

[DT Skarbnica Pomysłów] Kociego Roku

W Skarbnicy Pomysłów własnie zaczęło się kolejne wyzwanie - tym razem jest to BINGO. Ja zrobiłam kartkę dla kociarzy - zamiast tradycyjnego, choć nieco chyba zapomnianego Do Siego Roku! dałam bardziej kociarskie - Kociego Roku! ;)
Kartka powstała z papierów AltairArt z kolekcji Dreams Come True i starszej Night&Day - papier Jungle (zielony) i brązowy Espresso. Do tego czerwony kwiat i serwetka liściasta z CraftPassion.
Kota natomiast narysowałam ;)

A to samo Bingo:

Skreśliłam linię: serwetka - min 3 warstwy - koronka.

Detale pracy


Wyzwania/Challenges:
Christmas Cheer!!! at Craft for the Craic
103 - Anything Goes at Creative Card Crew
Challenge # 148 - Weihnachten / christmas

2016/01/01

DT CardMania: Winter Fun

Z ogromna przyjemnością chwalę się ;) że z nowym rokiem dołączyłam do  zespołu szalenie utalentowanych dziewczyn tworzących DT bloga CardMania Challenges
Zapraszam też na pierwsze wzywanie, którego tematem jest 

"Winter Fun"

Biorąc udział w wyzwaniu można wygrać nagrody od sponsorów - Marianne Designs
Digital Delights - bon na 5$
 Creativity - bon na 30 BGN/ 15EUR
Moja kartka powstała z papierów AltairArt z kolekcji Ever and always - papier Blue. Dodałam tekturki - narty od Filigranek, gwiazdki ze SnipArt, oraz gesso i brokat z 13arts. Serwetka to nowości z Primy - wszystko ze Skarbnicy Pomysłów.

Challenges/Wyzwania

2015/12/28

Wyzwania Niekartkowe: rozetki do prezentów

Na Wyzwaniach Niekartowych do końca miesiąca trwa wzywanie - świąteczna ozdoba. Ja chciałabym pokazać rozetki, jakie przygotowałam do przyozdobienia opakowanych prezentów. Użyłam do tego gałązek wyciętych wykrojnikiem. wstążki, kwiatków, serwetek i tagów, na których napisałam imię osoby, dla której był dany prezent :)
Tagi pochodzą z pasków z dodatkami do kolekcji AltairArt "Ever and always"