2016/02/25

Craftowy Ogródek - kolory pełni księzyca

Craftowy Ogródek zaprasza na wyzwanie - kolory pełni księżyca. Mój journal narysowałam pastelami olejnymi (mając z tego mnóstwo zabawy).
Uwielbiam pastele olejne, bo wbrew nazwie, pozwalają uzyskać intensywne kolory i niesamowity, baśniowy klimat. 


To jest moodboard do wzywania
Nie jest to moje pierwsze podejście do tematu pełni księżyca. Pierwsze powstało kilka tygodni temu, także pastelami olejnymi, na wyzwanie journalowe w Journal52
(to tez pierwsza praca zrobiona pastelami olejnymi ;))

2016/02/24

Najkrócej żyją motyle

Na ostatnią chwilę skusiłam się na artjournalowe wyzwanie w  art grupie ATC. Temat jest fajny - wziąć ulubioną książkę i ze 150 strony wybrać zdanie lub zdania i zrobić z nimi journal.  Ksiązka, którą wzięłam leżała najbliżej ;) nie jest ulubiona, a raczej jest, bo ją czytam ;) - "Najkrócej żyją motyle" Jerzego Gotowały i tam na stronie 150 był cytat słów Miyamoto Musashi'ego, który, podobnie jak sam tytuł książki, zawarłam w journalu. 
 
ART JOURNAL - WYZWANIE Nr 1
Transport ----is our new challenge at TioT's

2016/02/23

DT Miszmasz Papierowy: Kartka kwiatuszkowa/Flowery card

Dziś jest mój dzień inspiracji na blogu producenta tekturek Miszmasz Papierowy. Zrobiłam uniwersalną kartkę z papierów AltairArt (zapowiedź, zapowiedź! :)), z niewielkim dodatkiem mediów i dużą ilością motywów kwiatowych. Bardzo lubię delikatne tekturkowe dekory roślinne i kwiatowe - a takich jest bardzo dużo w ofercie Miszmasza Papierowego - są uniwersalne i nadają się do romantycznych prac o każdej tematyce. 
Today is my day of inspiration on the blog of chipboards' manufacturer Miszmasz Papierowy. I've created a card made of AltairArt's papers, with a small addition of mixed media and lots of floral motifs. I love gentle floral and flower chipboard decors  - and there are a lot of them in Miszmasz Papierowy - are universal and suitable for romantic artworks of each theme.
Wykorzystałam następujące tekturki:Te i inne tekturki z Miszmasza Papierowego są także dostępne w Skarbnicy Pomysłów :)
Have a nice day!
Miłego dnia!
Wyzwania/Challenges

2016/02/21

[Craftowy Ogródek] Praca z własnym rysunkiem

Na blogu Craftowy Ogródek trwa wyzwanie z własnoręcznym rysunkiem. To moja kartka z fiołkami. Kwiaty także sa malowane akwarelami i zrobione z papieru czepanego. 
Banerek wzywania
Zrobiłam też drugą, podobną kartkę