2016/03/19

[AltairArt] Notes

Dziś jest dzień mojej inspiracji na blogu AltairArt i przychodzę z mediowa okładką zeszytu. Notes w twardej oprawie okleiłam papierem z kolekcji Body&Soul 01/02 - ma gramaturę 190g, dobrze się biguje i nie pęka. Na to nakleiłam papier z najnowszej kolekcji Sunrise 03 - ma gramaturę 240g i dobrze przyjmuje media. Jest bardzo ozdobny i miał być bardziej widoczny, ale zaczęło się mediowe szaleństwo przy użyciu pasty modelującej i maski, stempli, mgiełek oraz inki gold - w efekcie tylko trochę widać jego kolor. Także dziewczyna jest odstemplowana na różnych papierach i warstwy są naklejone na siebie. 

Użyte papiery
Zeszyt
 

Panna
  

Kilka detali/Some details2016/03/16

AltairArt: praca z tagiem

AltairArt zaprasza na kolejne wzywanie. Tym razem tematem jest praca z tagiem. Forma dowolna, ale na pracy musi być tag :) Tag jako sama forma oczywiście też może być.
Taka tez jest moja inspiracja romantyczny tag z motylami, zrobiony z papierów z najnowszej kolekcji Sunrise z dodatkiem tekturkowych kwiatków z Miszmasza Papierowego.


 

Papiery/ papers

  

Wyzwania/Challenges

tag powstał ze ścinków, ma tiul, więc posyłam go na wyzwanie GDT - Wyzwanie ŚCINKI #7 - TIUL

2016/03/14

[Kartkowe ABC] Eko-przydaś

Na blogu Kartkowego ABC pojawiło się nowe wyzwanie, którego tematem jest 

Eko-przydaś

czyli coś w stylu: 
Tektura, tektura falista, gazeta, szary papier, kraftowy papier, naturalne suszone rośliny (kwiatki, źdźbła, trawy, patyczki, listki), kamyczki, żwirek, muszelki, sznurek naturalny, juta.
Należy stworzyć jedną kartkę z widocznymi co najmniej dwoma przydasiami (można wybrać ich więcej)  wybranymi z powyższej listy.
W mojej kartce użyłam juty, sznurka naturalnego i niefarbowanych piór. 
Papiery w deseczki są z AltairArt, podobnie jak napis. Tekturki to Miszmasz Papierowy, dostępny także w Skarbnicy Pomysłów
Baner wyzwania (podlinkowany gdzie trzeba)
Wyzwania/Challenges
Challenge #221 - Anything Goes Two-Week Challenge at Word Art Wednesday