2016/10/20

The Scrappy Sketches - mapka kartkowa

Na blogu The Scrappy Sketches trwa wyzwanie z mapką kartką, do którego dziewczyny z DT przygotowały fantastyczne przypominajki - zajrzyjcie na bloga, aby je podziwiać, bo warto :)
Jest tam i moja kartka, taka nieco porysowana i pochlapana, jak na mnie to prawie bez kwiatów ;)


2016/10/18

A wish...?

Zrobiony na szybko artjournal z kartą journalingową ze Scrapberry's, która wydała mi się bardzo aktualna. No własnie, marzenie? Ponoć marzenia nie są po to, aby je spełniać, a po to, aby mieć na co patrzeć daleko w stronę horyzontu. A może jednak nawet niewielka szansa jest dana po to, aby spróbować?
Inspiracyjnie dla Scrap'n'skill - pomazane pastelami suchymi, pochlapane i postemplowane. 

2016/10/17

Wośpowy notes od serca i nowe miejsce pracy

To, że jestem notesomaniaczką, to wiadomo nie od dziś - wystarczy zajrzeć do zakładki z notesami, jaką mam po prawej ;) Nic więc dziwnego, że w swoim czasie wzięłam udział  w WOŚP-owym robieniu notesów na zapiski od serca. Zrobiłam taki kobiecy i lekko vintage'swy notes oparty na zeszycie 100 kartkowym w twardej oprawie. Tak, tak, praca stara, ale nad trzema nowymi pracuję pilnie. Ale jak tak na niego patrzę - nadal - pisałabym ;)


2016/10/16

Jesienny ptaszor

 Kartkę też zrobiłam na jesienny konkurs ScrapBerry's (a także na Dzień Nauczyciela, który był ostatnio) Kartka jest w innym stylu niż moje zazwyczaj, ale urzekła mnie ta ptasia grafika - obawiam się, że jeszcze kilka prac z tym motywem powstanie ;)
Z rzeczy okołoscrapowych - niewykluczone, że dzisiejszy dzień będzie przełomowy, bo własnie moi panowie składają mi sekretarzyk na scrapowe przydasie - już nie będę się kątem rozkładać z nimi na stole w pokoju i w panice chować jak goście mają przyjść i stół jest potrzebny do tego, do czego zazwyczaj jest przeznaczony ;)