2016/11/04

Zielono mi

W Skarbnicy Pomysłów pojawiły się ostatnio nowe papiery Białych Kruczków - wszystkie 5 kolekcji. Uzupełniono też stare, lubiane wzory.  
Z tej okazji przygotowałam kartkę utrzymaną w zielonej tonacji, w której połączyłam papier z kolekcji Epifania - Skalniaki z ciemną zielenią AltairArt z kolekcji Night&Day.

2016/11/03

[Skarbnica Pomysłów] Róża

Kocich tematów ciąg dalszy, tym razem w niebieskościach i z plecionka (nie ma jak wykorzystać wszystkie ścinki pozostałe po pracy z papierami w bloczku 15x15 cm (tutaj to niebieskie arkusze z bloczka Blue Rose AltairArt). A kartka powstała między innymi na wyzwanie w Skarbnicy Pomysłów - jego tematem jest Róża, na które serdecznie zapraszam, bo temat wdzięczny i podejść można doń na wiele sposobów. Zresztą, widać jak różnie podeszły do niego dziewczyny z DT- warto obejrzeć :)

2016/10/31

[The Scrappy Sketches] Mapka LO

Na blogu The Scrappy Sketches zaczęło się kolejne wyzwanie z mapką LO. Jest bardzo ciekawa i zupełnie w nie moim stylu, więc pracując nad LO opuściłam zupełnie swoja scrapową strefę komfortu ;) Nie ma mediów, papier bardzo wzorzysty, praktycznie płasko i bez kwiatów... jak nie ja ;)

Mapka