2012/02/04

Driven like the snow

Cukierasy zostały wysłane w piątek - poproszę o znak, jak do Was dojdą ! Mam nadzieję, że poczta spisze się na medal. :)
Zima ostatnio skuła świat mrozem siarczystym - któregoś ranka termometr pokazał -23C! - zabawne, nie ma za dużo śniegu, ale ten co jest i lód wygląda zupełnie inaczej niż przy wyższych temperaturach. Mniej chodzimy na spacery z Małym, sporo czasu za to spędzamy w klubikach dla maluchów, gdzie Mały szaleje na trampolinie, w kulkach i na innych sprzętach. Ja nie wiem, skąd on ma tyle sił i energii, ja po takich 2 godzinach padam, a on by chciał jeszcze ;)!
Mimo sesji ostatnio trochę miałam czasu podłubać, czego efektem są te oto kolczyki, z białego korala, szkła weneckiego oraz kryształków Swarovski. Są w odcieniach bieli, kojarzą mi się właśnie z piosenką Driven like the snow zespołu Sisters of mercy.


Roma wytypowała mnie do zabawy w seriale. Rzecz w tym, aby w kilku słowach opowiedzieć o swoich ulubionych serialach. W pierwszym momencie miałam z tym problem - w sumie nie bardzo śledzę seriale. Ale jest kilka, które chętnie oglądam jak tylko mam okazję. Pierwszym jest "Star Trek - The Next Generation". Cenię i "ST: Stację kosmiczną" i "ST: Enterprise" oraz oryginalne serie, ale to Pokolenia są moim ulubionym. Oprócz bohaterów lubię koncepcję świata, gdzie ludzkość pozbyła się wielu swoich wad, takich jak chciwość, materializm i może przemierzać galaktykę poznając nowe światy i rasy. Gdzie praca ma służyć rozwojowi własnemu, a nie głownie zapewnieniu bytu. I tak, jestem chyba idealistką-utopistką i chętnie bym się na taką gwiezdną wędrówkę zaciągnęła. Nie wiecie może, gdzie werbują na Enterprise'a? ;)
Drugim moim ukochanym serialem jest "M*A*S*H" (nie film, ale właśnie serial Alana Aldy) - za humor i pokazanie ludzi, którzy potrafią zachować człowieczeństwo w nieludzkich warunkach.
A z bardziej popularnych seriali to czasem oglądam House'a, Kości czy coś z serii CSI, ale nie śledzę regularnie.

Zadaniem Twoim jest napisac pare slow o moich ulubionych serialach i wytypowac 5 blogow,by zrobily to samo i wkleić ten oto banerek.
Miałam problem, kogo wytypować do zabawy ;) Bo okazało się, że osoby, które chciałam ktoś wytypował już przede mną. Ale spróbuje znaleźć :) Do zabawy zapraszam:

Babeczki na jutrzejsze agape upieczone, wracam więc do spółkowania...znaczy się, do zgłębiania tajników kodeksu spółek handlowych ;)

2012/02/01

Candy - losowanie

Wczoraj minął termin zapisów na moje Candy, więc dziś nadszedł czas losowania :). Tym razem postanowiłam nie korzystać z Random.org. Zatem pierwszym krokiem było przygotowanie losów.

Następnie, w towarzystwie obiektywnego świadka (mojego Ślubnego) niezależna komisja losująca (z konieczności jednoosobowa) wybrała dwa losy.Pierwszą wybraną jest Chola

która dostaje zawieszkę sutaszową

i może wybrać jedną z dwóch par kolczyków
Drugą wybraną jest  Regina, która dostanie drugą parę kolczyków.

Dodatkowo, numer 50 komentarza złapała Ewa, do której powędrują kolczyki niespodzianki. 
Zwyciężczynie proszę o kontakt na email srebrnolistka@gmail.com z danymi do wysyłki i wyborem kolczyków. 
Gratuluję :)

2012/01/30

Zimowo

8000 zostało pochwycone :) Zrobiła to Roma :) Gratulacje :)
Jestem po weekendzie z kilkoma egzaminami i wcześniejszym, bardzo pracowitym tygodniu. Nie mam wszystkich wyników, ale te co mam - są jak najbardziej satysfakcjonujące. To niestety nie ostatni egzamin w tej sesji, ale do kolejnego mam jeszcze trochę czasu. I ogrom materiału do opanowania, rzecz jasna ;), ale teraz chciałabym trochę odpocząć. Nauka do 4 nad ranem (jak to śpiewał Kazik: "jest czwarta w nocy, pisze przez chwilę, to co mi się we łbie ułożyło...") to nie jest to, na co teraz miałabym ochotę, ale cóż, jak trzeba będzie....
Dziś skończyłam kolczyki, które na ostanie szlify ;) czekały dobry tydzień, ale muszę jeszcze zrobić im zdjęcia, więc pokażę je później :)
Za to mamy piękną, choć mroźną zimę. Z synkiem chodzimy na spacery, nawet w cieplejszy dzień ulepiliśmy bałwana ;)
I na koniec przypominam o moim candy :) zapisywać można się jeszcze jutro! Serdecznie zapraszam! :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...