2012/10/19

Queen Diamond

Stało się tak, jak się spodziewałam :): niestety, nie zdążyłam z moimi kolczykami na kufrowe wyzwanie, ale trudno - w każdym razie kolczyki już są. Mam nadzieję, że czas się okaże dla mnie bardziej łaskawy przy kolejnym wyzwaniu, na które już mam pomysł :)


A wspominałam o zmianach. Bo nastąpiły kolejne. Małżonek zmienił pracę. Dla rodziny to rewolucja, bo ostatnie półtora roku pracował zdalnie będąc cały czas w domu, a teraz wyjeżdża w niedzielę i wraca dopiero w piątek stając się tym samym weekendowym mężem i ojcem. ;)
I zostałam sama z dwójką maluchów. Nie jest to proste, nawet jak starszy chodzi część tygodnia do przedszkola -odwożenie i przywożenie go bardzo determinuje rytm dnia. Trochę się obawiałam, bo to zupełnie nowa sytuacja, ale jak na razie, po 3 tygodniach okazuje się, że jest lepiej niż sądziłam że będzie. Tylko czasu jest mniej.
I nadeszła chwila prawdy - zawsze mi się zdawało, że Małż w domu będąc "nic" nie robi, nie pomaga ;)- a tu proszę - jednak pomagał ;) chociażby przez to, że uwaga energicznego straszaka była po części skupiona na nim ;)

2012/10/17

Wyniki Fioletowego Candy

No wreszcie. Najmocniej przepraszam za opóźnienie :),  ale ostatnio znów zmiany-zmiany w życiu, więc i czasu mniej - ale o tym później.
Nie było mi łatwo wybrać wygraną, ale dałam radę :)
Komplecik powędruje do Olgi:
ponieważ jej skojarzenie mnie bardzo rozbawiło i nie da się ukryć - było na pewno jednym z najbardziej oryginalnych i niespodziewanych :)
Poproszę o kontakt :)
Wam wszystkim bardzo dziękuję za udział w Candy i już zapowiadam kolejne, tym razem jesienne - już wkrótce!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...