2012/11/20

Szaleństwo kolorów

Odzywam się na szybko, aby na wyzwanie zdążyć ;) w Kreatywnym Kufrze. Tym razem to Wyzwanie Tematyczne - Style: Fowizm, czyli właśnie, szaleństwo kolorów. Teoretycznie temat a prosił się o sutasz, ale w wyzwaniu zgłoszono tyle pięknych sutaszowych prac, że wybrałam inną formę. Tym razem szaleństwo polega nie na wielości barw, a na zestawieniu - koraliki limonkowe i ciemne, morskie zestawione z czerwonym sznurkiem. 
Swoją drogą, miałam duży problem, aby zrobić zdjęcie, bo limonkowy wychodził jak żółty. U mnie na monitorze wygląda jak powinno :)
I w brew pozorom to całkiem fajne zestawienie :)
2012/11/18

Wyzwanie Gościnnej Projektantki Szuflady

Szybka wizyta w pobliskim CH (a nie odwiedzam często takich przybytków ;) ) uświadomiła mi, że święta są już bardzo blisko :)
Teoretycznie wiem, że to już przeszło połowa listopada (kalendarz wszak posiadam), ale co innego wiedzieć, jaka jest data, a co innego widzieć sklepy w świątecznych dekoracjach. Nie da rady zatem, świąteczne tematy czas zacząć:)
Znów wracam do tematu kartek, a to za sprawą wyzwania w Szufladzie. 
Tematem jest - Religijnie-tradycyjnie. Zatem - zgłaszam moją kartkę na wyzwanie - zawiera tradycyjne elementy jakim jest obrazek Dzieciątka w stajence, gwiazdę betlejemską, czy choinkę.  Ale to nie wszystkie świąteczne motywy. Bo poeksperymentowałam z bombkami 3D. Na razie próby to nieśmiałe, ale mam jeszcze kilka bombek, które zamierzam zagospodarować. :)

Ogólnie ostatnio cierpię na nadmiar inwencji i znaczny niedomiar czasu. Ma ktoś trochę tego ostatniego w nadmiarze i mógłby się podzielić :)?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...