Piaskowo

Czy ktoś ma nadmiar czasu i się nim ze mną podzieli? proszę.... ;) w tym tygodniu mam Objawienie się Promotora, a moja praca ku ukończeniu dopiero zmierza. I nie wiem, kiedy ku temu końcowi dotrze.
A tu się tyle pięknych papierków do mnie uśmiecha, albumy czekają...
Dzieci na dodatek tryskają energią, młodszy przestaje sypiać w dzień niemalże, bo woli latać po podwórku - wczoraj cały zachwycony zaliczył pierwsze chlapanie i kąpiel w kałuży razem z innymi dziećmi, a potem zadowolony wlazł na płot i tam spokojnie obciekał... tak, naprawdę woda z niego kapała kroplami. Był przeszczęśliwy. I nie, nie pomyliłam się, ma rok i 3 miesiące. Biega po kałużach i włazi na płoty :D. Strach się bać co będzie dalej :D
I karteczka z piaskowych papierów AltairArt zrobiona w trakcie rozmów telekonferencyjnych z mężem w permanentnej delegacji. 
Miłego wieczora!
Dzieci śpią, więc wracam do pisania pracy.

Komentarze

 1. Karteczka jest bardzo ładna. Ma swój klimat i urok. Chciałam napisać co mi się w niej podoba konkretnie, ale wszystkie elementy są świetne. Od tła przez gałązki to cudnych kwiatków na przodzie. I ten napis delikatnie schowany, uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Emocjonalnie wspieram w zmaganiach z pisaniem. Niech Cie pociesza fakt, że jeszcze kilka stron, obrona i ... "megi" dla przyjaciół!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) dziękuję :) jakoś zaczęło mi się lepiej pisać ostatnio, choć są rzeczy, które mnie nieco rozpraszają :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i wszelkie komentarze :)