Messy head

Ostatnio zostałam zaproszona do udziału w pewnym nowym projekcie. Grupa dziewczyn, po burzy mózgów, utworzyła grupę, która ma na celu wzajemne inspirowanie się, przezwyciężanie przyzwyczajeń i scrapowych nawyków, próbowanie nowych technik i form. Wszystko po to, aby rozwinąć skrzydła, pokonać słabości i przełamywać bariery. 

Recently, I was invited to participate in a new project. After a great brainstorming the girls established a new group of scrapers who want to overcome their scrappin' habits, to face the new techniques and forms, which previously did not use in their work. 
And all for it to spread its wings, to overcome their weaknesses, break down barriers. 

To LO jest w pewnym sensie szczególne. Zrobiłam je na wyzwanie Scrap'n'skill -  bałaganiarskie LO. Zadaniem było zrobić LO inaczej niż zawsze. Zatem zwykle wybieram papier w miarę gładki, wię ctu wzięłam kolorowy i wzorzysty. Nie użyłam gessa, masek i tuszy - zamiast tego kilka psiknięć i chlapnięc mgiełkami oraz mazienie pisakiem. Nie było łatwo ;)
A to moje LO

This time the LO I've made is special. I made it for Scrap'n'skill messy LO challenge. We ought to make differently than usual. So in opposite to usual way instead of taking plain paper I have chosen colorful and patterned one. Instead of using gesso, stencils and inks I added some splashes of mists and doodling. It wasn't easy to make it different :D
But here it is - my messy LO :)
Komentarze

  1. Wyglada swietnie ! Bardzo mi sie podoba

    OdpowiedzUsuń
  2. Za każdym razem kiedy się u Ciebie pojawiam cieszę swoje oczy pięknymi kartkami,widać że wiesz co robisz i bardzo to lubisz.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i wszelkie komentarze :)