Wyzwania NieKartkowe #1: Mapka

Na Wyzwaniach Nie-Kartkowych własnie ruszyło pierwsze wyzwanie, w którym mam przyjemność inspirować moim LO. Tematem wyzwania jest mapka do której, według wytycznych wyzwania, można zrobić LO, artjournal, blejtram, stronę z wpisem do dziennika/smasha.
Moje LO opowiada o trwających wakacjach, które zdecydowanie upływają nam pod znakiem kolejek linowych - gondolowych i szynowych. Moi chłopcy są nimi zafascynowani i gdyby to było możliwe, nie opuszczaliby wagoników, tylko jeździli w tę i z powrotem :). Jestem zadowolona z tego scrapa - udało mi się zrobić go bez kwiatków (nie jest to wymogiem wyzwania, ale w moich pracach zawsze kwiatów jest dużo)
LO zrobiłam z papierów AltairArt ze starej kolekcji SnakeSkin (papier Verloren/Skies - obie strony papieru) z dodatkiem papieru Primy z kolekcji Cartographer - ze Skarbnicy Pomysłów. Dodałam trybiki z I kropka i badzik LemonCraft. I oczywiście media: gesso i tusze (m.in przez maskę Agaterii) oraz metalową zawieszkę z zestawu podróżnego Marianne Design oraz taśmę dekoracyjną z jaskółkami. Wszystko sklejone na klej magic
 A oto mapka:

I detale mojej pracy: 

Wyzwanie:
Zainspiruj się! 13 - Podróż

Komentarze

 1. Postarzenia i trybiki baardzo mi się podobają! Fajnie,że chłopcy są zadowoleni z wakacji:) Miłego wypoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna interpretacja mapki. Kapitalne użycie mediów i cudne detale.
  Cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Te detale niezmiennie mnie zachwycają , wszystko tu świetnie ze sobą współgra :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Mapka cudna. Wspaniale poradziłaś sobie z zadaniem - jak zawsze. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. super lo, świetne dodatki i tyle dodatków, wow

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i wszelkie komentarze :)