Box in Box - live

Dzień dobry :) To już dziś - wieczorem o 20:00 w czasie live będziemy robić takie oto świąteczne pudełko. Z zewnątrz wygląda dość niepozornie, ale pachnie suszonymi pomarańczami i przy poruszeniu delikatnie dzwoni dzwoneczkami. Ozdobione jest złotą i bordową brokatową kaszką, listkami i ręcznie robioną poinsecją z papieru czerpanego.

W środku jednak skrywa niespodziankę - drugie pudełko.
Wewnętrzne pudełko nie rozkłada się, można za to w nim schować niewielki upominek - np. pudełko z kolczykami czy inną drobną rzecz. ten box jest po prostu bardzo ozdobnym opakowaniem na wyjątkowy prezent. Wewnętrzne pudełko jest ręcznie zrobione od podstaw z papieru scrapbookingowego. 

Ścianki są przestrzennie ozdobione tekturkami, elementami do wycinania oraz gotowymi metalizowanymi poinsecjami. 

Materiały

  
  
   
 
     
   
  

    

A na koniec zapraszam do wspólnego tworzenia w czasie darmowego warsztatu na żywo, jaki będę miała przyjemność poprowadzić już dziś, w piątek 20 listopada o godzinie 20:00 na Fanpage Skarbnicy Pomysłów
Lista potrzebnych materiałów znajduje się w wydarzeniu oraz poście na blogu, a będziemy tworzyć taki własnie  świąteczny exploding box z niespodzianką - chciałabym zaproponować inne spojrzenie na tę bardzo efektowną i lubianą formę. 


Serdecznie zapraszam 
Ania

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i wszelkie komentarze :)