Back to School - kartka vintage

Dzień dobry :) W ostatni czwartek miałam przyjemność poprowadzić transmisję na żywo na stronie facebookowej AltairArt, w czasie której zrobiłam taka kartkę z najnowszej kolekcji Back to School. Użyłam arkusza nr 3, który jest mocno w klimatach vintage. Dodałam kwiaty z kolekcji Mysterious Garden (elementy do wycinania). Powstała taka romantyczna kartka, kobieca, ale zarazem dostojna i poważna. Nauczanie przecież to poważna rzecz i wielka odpowiedzialność.
Sam live można obejrzeć na stronie w zakładce filmy - zapraszam :)
Hello :) Last Thursday I had the pleasure to broadcast a live transmission on the AltairArt Facebook page, during which I made a card from the latest Back to School collection. I used sheet no.3 which is very vintage. I added flowers from the Mysterious Garden collection (fussycut-out images) My card is very romantic, feminine, but at the same time dignified and serious. After all, teaching is a serious thing and a great responsibility.
The live can be watched on the website in the films tab - I invite you to check it out:)


Zapraszam też do obejrzenia prezentacji tej kolekcji, którą przygotowałam i zamieściłam na YouTube.
I also invite you to watch the presentation of this collection, which I have prepared and posted on YouTube. Papiery || papers
  

Miłego dnia :)
AniaKomentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i wszelkie komentarze :)